תקנון האתר

תקנון האתר

כללי:
1. הפרטים הבאים יהיו רשומים בלשון זכר מטעמי נוחות ויתייחסו לזכר ולנקבה כאחד.
2. כל המבצע הזמנה\רכישה באתר מצהיר כי קרא תקנון זה והוא מסכים לכל תנאיו וכי לא תיהיה ללקוח או למי שבא מטעמו כל דרישה או טענה בכל הקשור לתקנון ומדיניות האתר.
3. כל המחירים באתר הינם מחירים סופיים הכוללים מע''מ כדין ומתומחרים בשקלים חדשים. לא תהיה תוספת תשלום עבור תעריף מכס, עמילות מכס או תעריפי מיסוי אחרים.
4. מנהלי ועובדי האתר משתדלים ככל האפשר לשקף תמונות מדויקות להמחשה ככל האפשר. במקרה שהלקוח קיבל מוצר ולטענתו לא כפי שבתמונות ניתן יהיה להחזיר\להחליף ע''פ מדיניות האתר.
5. הנהלת האתר יכולה לבצע שינוי במחירים ובתעריפים של המוצרים ללא התראה מוקדמת ללקוחותיה, המחיר התקף הוא המחיר שפורסם בעת השלמת הרכישה כי שרשום ללקוח בטופס ההזמנה שקיבל.
6. יתכן וחלק מההזמנות אינן קיימות במלאי האתר אלא במלאי הספק אך הדבר לא יפגע בזמן האספקה אל הלקוח והנהלת האתר מתחייבת לספק בזמן האספקה אליו התחייבה כמו בכל הזמנה.
7. ידוע ללקוח שחלק מן המוצרים נשלחים מהמחסן בישראל וחלק מיובאים מחו''ל במיוחד עבור הזמנות אישיות ללקוחות, אנו נעדכן באופן שוטף את הלקוח אודות זמן האספקה של המוצר אותו רכש ומה תהליך האספקה. כמו כן ניתן גם להתעדכן בדף המוצר באתר אודות זמן האספקה.

אחריות המוצרים:
* כל המוצרים באתר מקוריים תחת אחריות 3 חודשים המיובאים ביבוא מקביל
* אין אחריות על מוצרים לאחר כביסה
* מוצרי הלבשה תחתונה והיגיינה לא תהיה אחריות לאחר שימוש ע''פ הוראות משרד הבריאות

הגנת פרטיות:
* בית העסק מאיירס מתחייב באופן חד משמעי שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'
* כל חיובי סליקת האשראי נמצאים תחת קו אשראי מאובטח
* אתר זה מאובטח בתקן PCI
* פרטי הלקוח ישמרו ע''י צוות האתר רק במידה והלקוח נתן את הסכמתו לכך בעמוד המתאים

ביטולי עסקה, החזרות והחלפות:
קיבלתם את המוצר והמידה לא טובה ? לא מרוצים מהמוצר מכל סיבה שהיא ? אנחנו כאן !
שירות החלפת מידה עד הבית ! שליח מגיע שוב אליכם נותן לכם את המוצר החדש שאליו החלפתם ואוסף ממכם את המוצר שאותו אתם מעוניינים להחזיר - בעלות 25 ש''ח בלבד.
*ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981,
כרשום בחוק אנו מספקים החזר כספי  בניכוי 5% עמלת סליקה או דמי עלות משלוח 25 ש''ח הגבוה מבנהם עד 48 שעות מרגע קבלת המוצר, את המוצר ניתן להחזיר עם שירות המשלוחים שלנו או להגיע באופן עצמאי למחסן.
*לאחר ביצוע החלפת מוצר\מידה לא יהיה ניתן לקבל החזר כספי
*עד 14 ימים יינתן ללקוח אפשרות לזיכוי עתידי בחנות ללא תוקף או החלפת מוצר, מוצרים שנרכשו במבצע יינתן החלפה/זיכוי עד 5 ימים.
*ביטול\החלפה רק עם הקופסא המקורית
*עבור מוצרים משומשים לא תהיה אפשרות החלפה וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר האם בוצע במוצר שימוש.
* במהלך חודש נובמבר יתכנו שינויים ועיכובים באספקה ובביצוע פעולות 

משלוחים וזמני אספקה
* כל ההזמנות מגיעות אל יעדם בזמן האספקה הרשום בתקנון האתר ובדף המוצר ( 8-14 ימי עסקים) למעט דגמים ומידות המוגדרים כ''אספקה מיידת'' באתר (באספקה מיידית 3 ימי עסקים). יום עסקים אינו בימי שישי או שבת וערבי חג וחג.
* במקרה חריג שנעשה בתום לב של סתירה בין זמני האספקה המופיעם בדף המוצר באתר לצפי האספקה האספקה שקיבל הלקוח לאחר הזמנה יחולו זמני האספקה של 8-14 ימי עסקים.
במידה וישנם עיכובים בלתי צפויים של כוח עליון ( לדוגמא: קורונה, מלחמה ועוד...) שאינם תלויים בנו ולא באחריותנו, אנו נשתדל לעשות את מלוא המאמצים על מנת לספק מהר ככל שניתן את ההזמנה אל הלקוח. במקרה של עיכוב באספקה הלקוח יוכל לבטל בכל שלב האספקה את ההזמנה ולקבל את כספו במלואו בחזרה ללא עלות דמי ביטול (הזמנות שהן לאחר החלפת מוצר לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי אלא זיכוי עתידי).
* ידוע ללקוח שחלק מן המוצרים נשלחים מהמחסן בישראל וחלק מיובאים מחו''ל במיוחד עבור הזמנות אישיות ללקוחות, אנו נעדכן באופן שוטף את הלקוח אודות זמן האספקה של המוצר אותו רכש. כמו כן ניתן גם להתעדכן בדף המוצר באתר אודות זמן האספקה הספציפי של המוצר * ידוע ללקוח שחלק מן המוצרים נשלחים מהמחסן בישראל וחלק מיובאים מחו''ל במיוחד עבור הזמנות אישיות ללקוחות, אנו נעדכן באופן שוטף את הלקוח אודות זמן האספקה של המוצר אותו רכש ומה תהליך האספקה. כמו כן ניתן גם להתעדכן בדף המוצר באתר אודות זמן האספקה.
* יתכן וחלק מההזמנות אינן קיימות במלאי האתר אלא במלאי הספק אך הדבר לא יפגע בזמן האספקה אל הלקוח והנהלת האתר מתחייבת לספק בזמן האספקה אליו התחייבה כמו בכל הזמנה.

לשאלות וברורים נוספים
טל' 0506687419 | למעבר לWhatsApp ליחצו כאן | דוא''ל [email protected]
מוקד שירות הלקוחות עובד בימים א' - ה' בין השעות 10:00 - 16:00

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Start typing to see products you are looking for.

תפריט נגישות