איך תבחרו נעליים מתאימות שישמרו לכם על הרגליים

הרגליים שלנו הן איבר רגיש מאוד. גם כפות הרגליים, גם הקרסול, גם הברך ועוד כדאי לקחת בחשבון שהיציבה שלנו משפיעה על איברים אחרים ובפרט על הגב וגם הצוואר. בהתאם חשוב מאוד לבחור נעליים שיספקו לגוף את ההגנה החיונית לו כל כך וישמרו עלינו מפני פגיעות שונות.

מידות מדויקות

המפתח הראשון לבחירת נעליים מתאימות הוא המידות שלהן.

הגודל האופטימלי הוא חצי מידה יותר מהמימדים של כף הרגל, כדי שבכל מנח תוך כדי תנועה לא ייווצר לחץ של הנעל על אזור כזה או אחר של כף הרגל. כשיש פער של חצי מידה מצד אחד יש מקום לאצבעות להתרחב ולכף הרגל להפגין גמישות ומצד שני אנחנו מקבלים את התמיכה ההכרחית והרגל לא משייטת בחופשיות רבה מדי בתוך הנעל.

כדי לוודא שהמידות מתאימות רצוי לבחון את הנעל גם מבחוץ - ע"י הנחת כפות הרגליים על הנעליים כדי לבדוק שהן לא חורגות, לא באורך ולא ברוחב - וגם מבפנים, כשעומדים עם מלוא המשקל על כפות הרגליים וגם הולכים קצת עם הנעליים.

גמישות

נעליים איכותיות שמספקות לגוף הגנה הן נעליים גמישות. אפשר לנסות לקמט אותן מעט או לקפל אותן כדי להרגיש את מידת הגמישות. כמו כן כדאי לדעת שנעליים קשיחות לא בהכרח מתרחבות עם הזמן, כך שאין סיבה לבחור בהן.

התאמה לסוג הפעילות

חלק גדול מהזעזועים שסופגות הרגליים, ואיתן איברים נוספים, קשור לפעילות הגופנית שאותה אנחנו מבצעים. בהתאם כשאנחנו רצים כדאי לנעול נעליים ייעודיות לריצה, במשחק כדורסל נעליים שבולמות את הזעזוע הספציפי של קפיצות ונחיתות וכו'.

לעומת זאת בשימוש יומיומי רגיל לא כדאי להשתמש בנעליים מהסוג הזה שיש בהן בולמי זעזועים חזקים. הסיבה לכך היא שנעליים כאלה הופכות את החיישנים שיש לנו בכפות הרגליים למיותרים, והם עלולים לתפקד באופן לקוי בהמשך ולגרום ליציבה מעוותת. מסיבה זו לשימוש יומיומי מתאימות בעיקר סניקרס יפות.

 מי זקוק לנעל אורטופדית?

במקרים מסוימים הפתרון הנכון הוא נעליים אורטופדיות. חשוב להדגיש שלא בכל מצב יש צורך בנעליים ייעודיות מהסוג הזה, אלא רק כשישנו ליקוי מבני כזה או אחר בכף הרגל, או אחרי פגיעה שמקשה על ההליכה, העמידה, התנועה וכו' בעזרת נעליים רגילות.

למי שמשתמש במדרסים מומלץ כמובן לבחור נעליים שמתאימות לו כשהוא עם המדרס, ובכל מקרה כדי למצוא נעליים אורטופדיות איכותיות חשוב לוודא התאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של כף הרגל ושל סוג השימוש המיועד.

האם חובה לוותר על האסתטיות של הנעליים?

לא.

גם כשמחפשים נעלים אורטופדיות לגברים ונשים, וגם כשמחפשים נעלי ספורט או סניקרס, לכל מטרה שהיא, יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות, כך שאפשר למצוא נעליים שהן גם נוחות, גם שומרות היטב על הבריאות שלנו וגם מייצרות את הרושם הרצוי.

כללי:
1. הפרטים הבאים יהיו רשומים בלשון זכר מטעמי נוחות ויתייחסו לזכר ולנקבה כאחד.
2. כל המבצע הזמנה\רכישה באתר מצהיר כי קרא תקנון זה והוא מסכים לכל תנאיו וכי לא תיהיה ללקוח או למי שבא מטעמו כל דרישה או טענה בכל הקשור לתקנון ומדיניות האתר.
3. כל המחירים באתר כוללים מע''מ כדין ומתומחרים בשקלים חדשים.
4. מנהלי ועובדי האתר משתדלים ככל האפשר לשקף תמונות מדויקות להמחשה ככל האפשר. במקרה שהלקוח קיבל מוצר ולטענתו לא כפי שבתמונות ניתן יהיה להחזיר\להחליף ע''פ מדיניות האתר.
5. הנהלת האתר יכולה לבצע שינוי במחירים ובתעריפים של המוצרים ללא התראה מוקדמת ללקוחותיה, המחיר התקף הוא המחיר שפורסם בעת השלמת הרכישה כי שרשום ללקוח בטופס ההזמנה שקיבל.


אחריות המוצרים:
* כל המוצרים באתר מקוריים תחת אחריות 3 חודשים.

הגנת פרטיות:
* בית העסק מאיירס מתחייב באופן חד משמעי שלא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'
* כל חיובי סליקת האשראי נמצאים תחת קו אשראי מאובטח
* אתר זה מאובטח בתקן PCI


לשאלות וברורים נוספים: 050-6687419

החזרות / החלפות:
קיבלתם את המוצר והמידה לא טובה ? לא מרוצים מהמוצר מכל סיבה שהיא ? אנחנו כאן !
שירות החלפת מידה עד הבית ! שליח מגיע שוב אליכם נותן לכם את המוצר החדש שאליו החלפתם ואוסף ממכם את המוצר שאותו אתם מעוניינים להחזיר - בעלות 25 ש''ח בלבד.
*כרשום בחוק אנו מספקים החזר כספי בניכוי 5% עמלת סליקה או דמי עלות משלוח 25 ש''ח הגבוה מבינהם עד 48 שעות מרגע קבלת המוצר, את המוצר ניתן להחזיר עם שירות המשלוחים שלנו או להגיע באופן עצמאי לחנות בסוקולוב 45 חולון.
*לאחר ביצוע החלפת מוצר\מידה לא יהיה ניתן לקבל היחזר כספי
*עד 14 ימים יינתן ללקוח אפשרות לזיכוי עתידי בחנות ללא תוקף או החלפת מוצר, מוצרים שנרכשו במבצע יינתן החלפה/זיכוי עד 5 ימים.
*ביטול\החלפה רק עם הקופסא המקורית
*עבור מוצרים משומשים לא תיהיה אפשרות החלפה וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר האם בוצע במוצר שימוש.
* החזר כספי עבור הזמנה ששולמה בחנות ( תשלום פרונטאלי) תקבל החזר כספי עד 48 שעות מרגע התשלום

לשאלות וברורים נוספם
טל' שירות לקוחות: 050-6687419
x

#{title}

#{text}

#{price}